Draks[FCB]
Dołączył/a: maj 2013
Siedlce
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wg. mnie Mourinho będzie chciał zatrzymać sobie tak młodego doświadczonego zawodnika i albo go nam sprzedadzą za bardzo dużą sumą albo w ogóle nam go nie sprzedadzą.
1
Pozdrawiam ludzi, którzy porównywali Barcelone do Atletico i mówili że Atletico wygrało z nimi 7:0 a my z nimi 2:0 przegrywamy i od razu mówili że już nic w tym sezonie nie ugramy. A tu proszę bardzo, Pedro hattrick dublet Cesca i po sprawie.
1
Bardzo się cieszę, że na tej stronie chociaż znajdzie się jeden kibic który nie wyzywa klubu królewskiego Realu Madryt (nie oszukujmy się ale ten klub jest królewski). Może i oni wywołują jakieś wojny z nami np. jak ta przy Superpucharze w 2011 albo ta pamiętna El Manita, ale nie zapominajmy o geście piłkarzy lub kibiców np. koszulki z napisem "Animo Abidal" albo pamiętny gest Puyola i Raula czyli dwóch wielkich kapitanów (niestety jednego już nie ma) albo "Standing ovation" przy wyniku 3:0 dla Barcy ze strony Madrytu. Zapamiętajmy te gesty i my teraz zróbmy coś co będzie miłe dla naszego odwiecznego rywala i aby to co zrobimy złagodziło chodź trochę tą wojnę.
Pozdrawiam VeB
1
Jesli Puyol zakonczy kariere w Barcy to zycze mu aby zostal asystentem trenera tak jak Zidane w Realu Madryt. Swoja droga Puyol nadawal by sie na asystenta, ale miejmy nadzieje ze Puyol pogra choc ten i nastepny sezon, bo bez niego Barca to nie bedzie ta sama Barca.
1
Łezka w oku się zakręciła jak zobaczyłem to zdjęcie. Wspomnienia wracają z tej pięknej brami Ronaldinho oraz tej jego magi dryblingu.
1
Mam dość kłótni na tym serwisie pomiędzy kibicami Realu i Barcy. Najczęściej się one zaczynają przy tematach związanych z ZP albo z El Classico. Jestem fanem Barcelony od 7 lat i od zawsze szanowałem Real Madryt i uważałem ten zespół za królewski i darzyłem wielkim szacunkiem trenerów, zawodników i działaczy tego klubu.
1
Neymar-Alexis-Messi. Tak ma zostać.
1
Wg. mnie wygra Messi po zdaniem prezydentem FIFA "Jest miłym chłopcem".
1
Jest bardzo dobrze. Barcelona nie zwalnia akcji i gra dynamicznie, bardzo dobrze spisuje się Andreas Iniesta oraz strzelca bramki Neymar JR.
Trzymajmy kciuki za stylową wygraną Blaugrany.
1
Wielki szacunek dla Puyola, że pomimo wieku nadal wykazuje wielką chęć gry. To jest przykład prawdziwego kapitana który jest niezastąpiony i jeśli odejdzie będzie na pewno bardzo go nam brakować w zespole.
1
Jakbyście mieszkali w tym mieście to byście byli w 100 % za, żeby nazwać jego imieniem ulice (do MESSIah16) Patrzę na to z perspektywy, że sam mieszkam w mieście wybitnego bramkarza z polski Artura Boruca i sam chciałbym, żeby jedna z ulic była nazwana jego imieniem. A Alexis Sanchez w 100 % zasługuje na swoją ulicę, ponieważ jest niezastąpiony na swojej pozycji i nie jest aż tak promowany a mimo tego gra na 100 % swojej możliwości.
Spójrzcie z tej perspektywy a nie z tego, że nie zasługuje.
1
Tak a niestety potem po odejściu z Barcelony przeszedł do naszego odwiecznego rywala.
1
Hmm Puyol w Adidasach, jak to teraz się ogląda to się wydaje naprawdę dziwne.
1
Kolega chyba zapomniałeś o: Inieście, Cescu, Alexisie, Pedro, Song, Adriano, Xavi. Pomyślisz pewnie, że wymieniłem tylko 7 z nich a więc jedziemy dalej ..
Busquets, Tello, Pique, Mascherano, Puyol (wielki kapitan zespołu), Bartra, Cuenca.
1
Jesli chodzi o gre naszej Barcy to jest ona na poziomie i wypada nawet lepiej niz sezon temu. A jesli chodzi o poprawki to tylko obrona i bedzie bardzo dobrze a i, zeby Tata czesciej wpuszczal na mecz Fabregasa niz Xaviego. A tak po za tym to dopiero poczatek sezonu wiec napewno wiele rzeczy sie poprawi.
1
A mnie to bardzo obchodzi komu Messi dal reke a komu nie, mi zalezy tylko na tym aby on dobrze gral i zdobywal z Barca trofea.
1
Mojim marzeniem jest aby Puyol gral dlugo bo bez niego to bedzie nie ta sama Barca
Vamos Puyol
1
Aby Barcelona ładnie zagrała na Camp Nou i wywalczyła te 3 punkty w ładnym stylu.
1
I tak nie dorówna wielkiemu mistrzowi Ronaldinho.
1
To jest możliwe aczkolwiek u Messiego nigdy nie widziałem pięknego strzału z daleka lub przewrotki itp.
1
Możecie się ze mną nie zgodzić lub dać mi 20 minusów ale moje zdanie jest na ten temat takie:
Messi przy pomocy naszej linii ataku (pomoc) nastrzelał tyle bramek + jeszcze używał do tego swoich sztuczek piłkarskich które pozwalają mu na większe szanse na zdobycie bramki (nie mówię o tym, że Messi jest najgorszy ale taka jest prawda że gdyby nie nasza wspaniała pomoc to Messi nie miał by tyle bramek).
Drugi fakt jest taki, że Lionel Messi niby jest uważany (przez niektórych) za kompletnego piłkarza który jest lepszy np. od Pele lub Roberto Carlos tudzież Ronaldinho lub Zidane, ja się z tym faktem nie zgadzam ponieważ Messi nie specjalizował się i nie miał tak silnej prawej czy lewej nogi jak Roberto Carlos czy też nie był fenomenem technicznym jak Ronaldinho. Messi co prawda jest uznany za najlepszego piłkarza na świecie bo nastrzelał tyle bramek i ma pełną gablotę nagród ale to nie czyni go kompletnego piłkarza. U Messiego podoba mi się drybling i niektóre rzuty wolne no ale w tym nie pobije za nic El Maestro Ronaldinho Gaucho.
To jest tylko moja opinia i możecie się z nią nie zgodzić.
1
Jordi Alba według mnie był najgorszym zawodnikiem tego meczu, przez swoje symulowanie i prowokacje.
1
Tata Martino to jednak bardzo ambitny trener. Myśli a nie wywala tyle kasy ile dany zespół chce. Jest wiele ambitnych obrońców nie koniecznie znanych którzy są do zdobycia.
1
Lubie Luiza najbardziej za mecz Brazylia-Hiszpania kiedy to on wślizgiem wyjął piłke z lini bramkowej
1
Pamiętajcie, że Barcelona powinna być w sercu każdego kibica. Ta porażka może nas zraniła ale nadal pozostańmy kibicami Barcelony.
VeB
1
Ehh rzeczywiście ten mój komentarz nie miał najmniejszego sensu.
1
Chodzi mi o to, że mamy max do zdobycia 6 trofeów oczywiście te 2 trofea będą dostępne po zdobyciu Champions League.
1
Chodzi mi oto, że mamy max 6 trofea do zdobycia klubowe mś i super puchar uefa będą po tym jak wygramy LM.
1
Jeszcze nie wszystko skończone to tylko mecz towarzyski a pozostało nam jeszcze:
-La liga
-Copa Del Rey
-Superpuchar hiszpani
-Liga Mistrzów
-Super puchar Uefa
-Klubowe MŚ
Nie wszystko stracone.
VeB!
1
haha 2-1